Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

 

1992 yılında Kayseri'de 400 m² 'lik bir alanda yaylı kanepe üretimi ile faaliyetlerine başlayan ELİF MOBİLYA , takip ettiği dürüst, üretken, inançlı ve güven içeren sağlam politikası sonucu, şu an Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde kurmuş olduğu 20.000 m²'lik kapalı alanda , istihdam ettiği 300'ü aşkın çalışanı ile beraber koltuk, kanepe, salon takımları, oturma odası takımları, yatak, baza, gibi ev mobilyaları konusunda, bir üretim tesisi haline gelmiştir.

 

Müşteri beklentilerine etkin biçimde cevap vermek adına, sayısını dahi bilmediğimiz binlerce hammadde ve malzemeyi özenle seçip , kalite standartlarına azami ölçüde sadık kalarak , mobilyanın bir resim tuvalinden farksız olduğunu ispatlarcasına sanatlı olarak ürettiğimiz ELİF ürünleri kalitesiyle ve dayanıklılığıyla ün yapmış ve bunu belgelemiştir.

Uzun yıllar sonunda bile ilk günkü görüntüsünü koruyan ürünlerimiz bizim için bir övünç kaynağıdır. Türkiye çapındaki yüzlerce satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciyle buluşturmanın hazzını yaşayan ELİF MOBİLYA, gün geçtikçe daha fazla eve misafir olmaya devam edecektir.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.