Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

1987 senesinde Kayseri ve İçanadolu bölgesinde ilk panjur uygulaması yapan firma olarak faaliyetine başlamıştır. İlerleyen dönemlerde inşaat ve yapı malzemelrinin imalatını ve montaj uygulamalarını gerçekleştirmiştir. Şirketimiz bu yıllarda teknoloji ve istihdama yaptığı yatırımlarla pvc pencere işine başlamıştır. 1992 yılında PVC Pencere üretici bayiliğine, 1995 yılı içerisinde Özerpan markası ile çift cam imalatına başlamıştır. Sizlerden aldığı enerji ve güvenle 1999 yılında da Kayseri'nin ve İçanadolu'nun en büyük panjur ve kepenk üretimine başlamıştır. Şirketimiz ayrıca Pvc pencere konusunda Winsa'nın en büyük üretici bayisi olup, yurt içi ve yurt dışında montaja hazır bitmiş pencere üretimi gerçekleştirmiştir. Bunun dışında yine 2 alman PVc firmasıın ürünlerini satmaktadır. Firmamız 2009 yılından itibaren Isıcam Trakya Cam'ın yetkili bayisidir.

 

Bizlerin; Kayseri'den dünyaya hizmet etme, sizlere yüksek standartlarda daha kaliteli ürünler üretme isteği ve işimize duyduğumuz sevgi, teknolojiye yaptığımız yatırımlar, herşeyden önemlisi sizlerin Özerpan ailesini tercih etmeniz, bizlerin yani ailemizin büyümesindeki en büyük etkenlerdir.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.