Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

 

Şirketimiz 1989 yılında Kayseri'de kurulmuştur. Prefabrik sanayi tesisleri ve en son teknolojiyle donatılmış Alman malı makinalarla beton blok üretimi konularında kısa zamanda söz sahibi olmuştur.

 

ÖZYURT Yapı Elemanları Tic. ve San. A.Ş. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde ve Kayseri Ankara Karayolu 12. km de 65.000 m² açık, 11.000 m² kapalı alanda Beton ve Hafif Betondan mamul Prefabrik Yapı Elemanları üretmekterdir.

 

Tesislerimizde üretilen beton parke taşı, Bordür taşı ve Özyurtbims (Briket) elemanlarının imalatında kullanılan ekipmanlarının tümü tam otomatik bilgisayar programlı Beton Santrali ve Beton Blok Presleme makine ve ekipmanları ile Almanya'da ve İtalya'da en üstün teknolojiye ve yüksek üretim kapasitesine sahip hatasız üretim yapabilen makinelerle her türlü üstün nitelikli yapı elemanları üretilmektedir.

 

Kaliteyi en yüksek seviyede tutmayı amaçlayarak imalat yapan firmamız TSE Belgeli günlük 5000 m² Beton Parke Taşı, 6000 Adet Beton Bordür taşı, 25.000 adet Özyurtbims (Briket ve Asmolen), Prefabrik Beton Seperasyon, Sanayi, Konut ve Özel prefabrik elemanlar üreterek sektöründe ilk ve öncü kuruluşlarındandır.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.