Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

 

1990'lı yıllardan beri çelik kapı sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, güvenli yapıların vazgeçilmezi olan çelik kapı üretimi KAYHAN ÇELİK KAPI garantisi altında müşterilerinin beğenisine sunmakta olup, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki son teknoloji üretim makineleriyle donatılmış 10.000 m2'lik fabrikasında yıllık 25.000 adet çelik kapı üretim kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Üretimin her safhasında kalite'den taviz vermeyen KAYHAN ÇELİK KAPI "Kalite Herkesin Hakkıdır" prensibi ile hareket ederek kendi bünyesindeki kalite kontrol biriminin denetimi altında üretimlerini gerçekleştirmekte ve bu ürünleri müşterilerine TSE garantisi altında sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Dünyanın her yerindeki tüketicilerinin ihtiyacını ve beğenisini karşılayacak farklı model ve teknik özelliklere sahip çelik kapılar üreten KAYHAN ÇELİK KAPI, 11 farklı seride aralıksız olarak üretim yapmaktadır.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.