Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

 

Biz Düşler Akademisi kreşi; yarının geleceği çocuklarımızın eğitim konusunda lider bir kreş olmak için kurulduk ve sizinle birlikte büyümeyi hedefledik. Okul öncesi çocuğun dünyasına giden bu uzun yolda giderek artan heyecan ve tempolu çalışmalarımızla sizinle birlikte olmak dileği ile….

 

Düşler Akademisi olarak;  Siz anne babaların, çocuklarımızdan beklentilerini değerlendirerek sağlıklı mutlu topluma kazandırılmış faydalı bir birey olmaları yönünde gerekli olan eğitim ve öğretim gereksinimlerini karşılamaktayız.

 

Kreşimiz; Köşk mahallesinde merkez yerleşkesinde bulunan kreş ve gündüz bakımevimiz 850 metrekare alana sahip olup kendine ait bahçesi bulunmaktadır. Kreşimizde açık ve kapalı oyun ve spor salonu, uyku bölümü, yemekhane, etkinlik mutfağı, müzik odası bulunmaktadır.

 

Her sabah gerçekleşen sabah jimnastiği ile güne bütünlük ve neşe içinde başlamaktayız.

 

 Düşler Akademisi Kreş ve Gündüz Bakım evi olarak 2012 yılından bu yana amacımız çocuklarımıza eğitim yuvası ve kreş bakım evi olmak dışında, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak eğitimlerine temel oluşturmak ve bir birey olarak gelecekte kötü alışkanlıklardan uzak, salim, dingin, mutlu ve başarılı bireyler olmasını sağlamak bulunduğu aile çevresinden yaşadığı sosyal çevreye kadar etrafıyla barışık çevresiyle entegre ve lider ruhlu bir neslin oluşmasına katkıda bulunmak ve bu konuda bir değer yaratmaktır.

 

Her yaş grubunda çocuk gelişimi ve eğitimi mezunu öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

 

İngilizce, müzik, satranç, görsel sanatlar, Jimnastik, spor etkinlikleri, sera çalışmaları, trafik eğitimi alanında rehberlik edilmektedir.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.