Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

Champion AVM Kayseri’nin olduğu gibi İç Anadolu Bölgesi’nin de en büyük alışveriş merkezidir. Sahip olduğu binlerce farklı çeşit ürün ve farklı ödeme alternatifleri sayesinde hızlı bir şekilde büyüme göstermeye devam etmektedir.

 

Champion.com.tr; Champion Oto Yedek Parça Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.`nin tescilli markası olup, Anadolu`nun en büyük alışveriş merkezidir. Bünyesinde bulundurduğu 65.000 farklı ürün ile her gün binlerce kişiyi Kayseri`de bulunan mağazasında misafir eden Champion AVM, her geçen gün büyüyen ürün yelpazesi ile mobilyadan elektroniğe, otomotivden, tekstile kadar bir çok farklı ürün grubunda yıllardır hizmet sağlamaktadır.

 

1975'li yıllardan günümüze kadar; otomotiv ile ilgili, sanayi ve endüstriyel üretim’ de emek veren Champion Ltd. Şti. sektöründe yıllarca hizmet veren profesyonel iş adamlarının kurmuş olduğu, sektörün içerisinde ve kendisini ispatlamış kişilerden oluşan yaratıcı kadrosuyla müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

 

Tamamen yerli sermayeden oluşan Champion Ltd. Şti. 2005 yılının ilk aylarında 4,500 m2 kapalı alanda 10 kişi ile aktif olmaya başlamış; günümüzde ise bu alanı 15000m2 kapalı alana çıkartmış olup, buna bağlı olarak ta istihdam kapasitesini de  150 kişilik  uzman kadroya taşımıştır.

 

Endüstriyel anlamda ise markalaşmış olan; GTA Madeni Yağları ile yurt içi ve yurt dışında belirli bir Pazar payına sahip olmuştur.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.