Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

 

ESRA Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 1997 yılında Akrilik İplik, Akrilik Karışımlı İplikler ve El Örgü Yünü üretmek üzere kurulmuştur. Şirket Ankara’da El Örgü Yünü, Tuhafiye ve Ev Tekstili konularında faaliyet gösteren ve 60 yıllık bir geçmişi olan AKCAN Toptan ve Perakende Anonim Şirketinin bir kuruluşudur.
 

Zamanla piyasa taleplerine göre şekillendirilen ESRA Tekstil’in üretimi; gerek değişik moda akımları ve gerek değişik talepler doğrultusunda önce Akrilik Triko İpliğinin, yün, polyster ve polyamid karışımı ile çeşitlendirilmiştir.
 

Daha sonra baskılı Tekstüre İplik, Halı İpliği üretimleri devreye alınmış ve son olarak Anti-Bakteriyel ve Anti-Fungal özellikleri bünyesinde barındıran, yüksek mukavemetli Medikal İplik ürün portföyüne eklenmiştir.
 

Yıllık yaklaşık 3,000 ton kapasite ile üretilen bu İplik çeşitlerinin tümü gerek yurtiçi piyasada, gerek dış ülkeler piyasalarında birçok seçkin alıcıya pazarlanmaktadır.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.