Kayseri İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı

0 352 231 12 45

info@kayif.org

07/05/2021

      

 

 

1977 yılında katı yakıt soba üretimine başlayan Simfer, 1997 yılında pişirici grubu üretimine geçerek sınır tanımayan tasarımları ile yeni bir atılım gerçekleştirmiştir. Sektöründe yaptığı tesis yatırımları, Ar-Ge ve patentli ürün çalışmaları ile öncelikle pişirici grubunda, yüksek kalite standartlarını yakalamış,  yurtiçi ve yurtdışında sektörün vizyon markası olmayı başarmıştır.

 

Dünyanın farklı mutfak kültürlerine uygun özellikte ve yüksek kalitede pişirici grubu ürünler sunan Simfer, Yurt içinde yaygın servis ağı, 2.000′den fazla satış noktası ve mevcut 3 fabrikasında 1.250'den fazla çalışanı ile müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermektedir. Avrupa başta olmak üzere, Balkanlar, Doğu Avrupa, Türki Cumhuriyetleri, Afrika ve Ortadoğu’nun tamamı, Körfez ülkeleri ve Güney Amerika ülkelerine olmak üzere 146 ülkeye ihracat yaparak Türkiye’de ilk 500 sanayi kuruluşu içindedir.

 

Simfer, müşteri odaklı, güvenilir, yenilikçi, çevreye duyarlı, insana saygılı, sözünü tutan, istikrarlı bir şekilde büyüyen bir marka olmayı kendisine misyon edinmiştir.

 

Stant bilgileri ve ölçüleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

Copyright 2019 - Kayseri İnsan Kaynakları İstihdam Fuarı Resmi Web Sitesidir. İçerikler Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz.